Inicio Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

Najlepsze zabawki erotyczne dla każdego ciała

SEX TECH przebył długą drogę w ciągu ostatnich 10 lat – nie tylko pod względem akceptacji i świadomości społecznej, ale także nowoczesnej technologii. Dawno minęły czasy uciążliwych, różowych plastikowych króliczków i zabawek erotycznych, które przypominały podróbki. Dzisiaj’ zabawki są projektowane przez nauczycieli seksu, lekarzy i kilku ludzi z całego świata najwięksi seksperci. Obejmują one najwyższej jakości silikon medyczny, solidne połączenie Bluetooth, programowalne wzorce rezonansu i kilka silników elektrycznych, a wszystko to stworzone, aby pomóc Ci cieszyć się.

Tam’ Nigdy nie jest zły moment na zakup odrobiny dodatkowej pielęgnacji. Oto najlepsze zabawki erotyczne, wibratory, mądre wibratory, indywidualne masażery i akcesoria, z których każdy oferujemy osobiście sprawdziłem. Tam’ jest tu coś dla każdego, każdej płci i każdego ciała. Język tych produktów jest’ nie zawsze uwzględnia to płeć, jednak byliśmy bliscy przeprowadzenia badań przesiewowych z myślą włączającą płeć, oceniając je na podstawie wybranych genitaliów, ciał i partnerów.

Zajrzyj do naszych innych przewodników związanych z sypialniami, obejmujących najlepsze wibratory, najlepsze smary, najlepsze materace i najlepsze urządzenia dźwiękowe.więcej znajdziesz tutaj sex doll z naszych artykułów

Które zabawki są dla mojego ciała?

Wcześniejsze

V Branża technologii seksualnych właściwie uzależniła nas od myślenia o zabawkach w kategoriach mężczyzny i kobiety, penisa i pochwy, a mimo to’ jest zwięzły i nieprecyzyjny i stanowi uzupełnienie szerszej narracji na temat związku między genitaliami a płcią. To’ jest bezcelowe i mam co do tego wiele przeczuć. Postanawiamy być tak precyzyjni, jak to tylko możliwe i używać terminów anatomicznych do zdefiniowania konkretnych obszarów erotycznych – a jest ich znacznie więcej niż tylko P i V.

Srom to zewnętrzna część kanału pochwy. Składa się z warg sromowych większych, warg sromowych mniejszych, cewki moczowej i łechtaczki. Łechtaczka jest ośrodkiem nerwów erotycznych w sromie i stanowi ona’ jest znacznie większy niż tylko część zewnętrzna. Jego wewnętrzne struktury rozciągają się po obu stronach pochwy, czyli tam, gdzie się znajdujesz. odkryjesz punkt G – obszar stymulowany przez zabawki zakrzywione w kierunku przodu Twojego ciała.

Phallus jest tym, co’ często nazywany trzonem prącia i obejmuje wiele stref erogennych. Żołądź to szczyt fallusa, ogólnie określany jako „bdquo;” bdquo; głowa, a wędzidełko to cienki pasek tkanki łącznej na dnie żołędzi, który może być szczególnie wrażliwy na ukierunkowane podniecenie. I na koniec, odbyt jest, cóż, i do cholery; to” to odbyt. Odbyt to część wewnętrzna, która łączy się z odbytnicą. Obydwa te miejsca mogą stanowić świadomą stymulację wewnętrzną i zewnętrzną.

Dla osób urodzonych z fallusami istnieje’ to dodatkowy obszar erogenny poniżej: prostata lub punkt P. Jest to gruczoł wielkości orzecha włoskiego, który znajduje się pomiędzy wewnętrznymi ścianami penisa a odbytnicą i można do niego dotrzeć za pomocą zabawek zakrzywionych w kierunku przodu ciała.

Idealny klimat dla każdego typu ciała

Dame Dip

Rozumiesz twierdzenie „ Najpierw konsumujesz oczami?” Zakładam, że ma to szczególne znaczenie w przypadku zabawek erotycznych. Wygląd i atmosfera zabawki erotycznej muszą być dla mnie niezbędne; jeśli tak nie jest to coś przyjemnego do oglądania, myślę nie mam zamiaru spędzać z tym czasu. Dama’ Atmosfera Dip, podobnie jak wiele innych zabawek z tej branży, jest przyjemna dla oka. Ma piękne alternatywy w odcieniach, takie jak niesamowity, pocieszający barwinek i rumiana, trwała śliwka. W dłoni czuje się zmysłowo, wszystkie kontury i zagłębienia, z niewielką wysokością pośrodku, która stymuluje cechy sromu lub wędzidełka. Z boku wygląda też trochę jak język, który jest dodatkowo pyskaty.

Dip to prosta zabawka. To jest to wodoodporna konstrukcja pokryta silikonem i cicha. Używanie tego narzędzia to przyjemność, naprawdę czuć go w dłoni, na ciele lub wewnątrz niego. Tam” To poziom dopracowania i designu, którego po prostu nie widać w zabawkach, których cena jest równie przystępna jak Dip.

Najlepsza zabawka ssąca dla większości ludzi

Zabawka Satisfyer Pro 2 Gen 3 Air Pulse

Satisfyer Pro 2 Gen 3 spełnia swoją nazwę. To jest jest wszechstronny, mocny i zaskakująco łagodny. Cały korpus Gen 3 pokryty jest miękkim silikonem, dzięki czemu jest… jest mniej skomplikowany w obsłudze niż poprzednie wersje. Wszystkie przyciski są dogodnie rozmieszczone z tyłu zabawki, dokładnie tam, gdzie naturalnie opadają Twoje palce.

To to dopracowana odmiana wypróbowanego i rzeczywistego układu, i mam wrażenie, że tak właśnie jest. Jest pewien poziom obróbki i kunsztu w opracowaniu tej zabawki, który cenię. Usta można zdjąć, dzięki czemu można je wyczyścić lub wymienić na zupełnie nowebdquo; płynne powietrze usta – imituje bardziej stukanie niż uczucie ssania lub pulsowania powietrza, co stanowi zabawną modyfikację tempa. Gen 3 ma również wbudowaną funkcję wibracji. Trzeci włącznik zabawki powoduje przejście przez wzorce rezonansu, które mogą zwiększyć efekt, gdy… jestem w centrum uwagi.

Idealna luksusowa zabawka do ssania

Rejs Lelo Sona 2

Zabawki do ssania zmieniają życie, jeśli jesz” Nigdy wcześniej z takiego nie korzystałem, a po sprawdzeniu ich wielu mogę z całą pewnością stwierdzić, że statek wycieczkowy Sona 2 to zdecydowanie najlepsza zabawka ssąca klasy premium na rynku. To jest to ten, który chwytałem nawet poza godzinami testowania. Korpus idealnie leży w dłoni, przyciski znajdują się w odpowiednich miejscach, a wybór intensywności jest dostosowany do niemal każdego rodzaju preferencji.

Część nazwy statku wycieczkowego opisuje Lelo’ Innowacyjny tempomat–- sprawia, że ​​zabawka zwiększa siłę, gdy mocno dociśniesz ją do ciała. To jest to mądra zabawka seksualna i moja najlepsza rekomendacja dla każdego, kto chce spróbować czegoś zupełnie nowego.

Idealny wibrator różdżkowy

Magiczny kij Mini

Oryginalny Magic Stick był zawsze trochę nieporęczny. Poza tym łączy się ze ścianą, a ja nigdy nie miałem doświadczenia seksualnego, które zostało wzmocnione obecnością przedłużacza. Mini rozwiązuje oba te problemy. To jest jest niewielki, łatwo mieści się w jednej dłoni i nie jest też ciężki. Można go ładować, więc nie musisz już męczyć się z telewizją kablową. ponownie go wykorzystać. Co więcej, po jednym opłacie wykorzystuje baterię wystarczającą na 2,5 godziny.

Szeroka główka pałeczki wytwarza dudniące rezonanse, które zaczynają się dość delikatnie i stopniowo narastają, aż do siły, którą można poczuć w zębach. Jednak poniżej mamy do czynienia z dwoma fajnymi punktami. Po pierwsze, główka wibrująca jest chroniona przed resztą różdżki, więc nigdy nie powoduje zmęczenia dłoni ani drętwienia od wibracji. Po drugie, kształt główki wskazuje, że możesz użyć płaskiego końca lub boków do wzmocnienia szerokich obszarów dowolnego obszaru erotycznego, jednakże możesz użyć boku do niezwykle dokładnej, ukierunkowanej stymulacji. Wystarczy stwierdzić, że Magic Wand Mini to jeden z moich nowych, absolutnych ulubieńców.

Najlepszy kreator seksu dla większości ludzi

Bunny Buck

Zwykle istnieją dwa rodzaje maszyn do seksu w domu. Te, które mają zabawkę po zakończeniu automatycznego ramienia napędowego i te, na których siedzisz jak na siodle, podczas gdy ono potrząsa siedziskiem i podłączoną zabawką. Motorbunny Dollar ma podwójną funkcję. To jest to twórca w stylu Sybian, który może również napędzać.

Buck ma wibrujące siedzisko z zabawką ustawione pionowo i umożliwiające ruch do przodu i do tyłu. Za pomocą kontrolera możesz sterować obydwoma rodzajami emocji i szczerze mówiąc, dostarcza on uczuć, których naprawdę nie możesz… nie otrzymać od żadnego innego rodzaju zabawki. To absolutnie wyjątkowe doświadczenie. Funkcja bliźniaków sprawia, że ​​jest to doskonały wybór dla każdego, kto interesuje się domowymi urządzeniami do seksu, ponieważ bez względu na wszystko te punkty są kosztowne. Dzięki temu zarobisz co najmniej dwa razy więcej za dolara.

Idealny klimat szlifowania

Fun Factory Laya III

Wiele zabawek erotycznych zaprojektowano z myślą o penetracji, jednak Laya III skupia się na zewnętrznym stresie. Możesz położyć się na brzuchu z bańką otaczającą obszary erogenne lub możesz wybrać opcję mobilną. Uczucie jest wyjątkowe, ponieważ zabawka wibruje ibdquo; krany w tym samym czasie. Jeśli chcesz, wielozmysłowe doznania mogą być intensywne, ale dzięki 7 różnym prędkościom i 3 różnym programom możliwa jest również delikatna stymulacja. Cenię sobie również blokadę podróżną, więc moja torba podręczna nie spełnia tego warunku nie zaczynać ryczeć z własnej woli.

Przemyślanie zaprojektowany pierścień fallusa

MysteryVibe Tenuto Mini

Tenuto Mini to kontynuacja MysteryVibe» początkowe Tenuto, dość duża i myląca zabawka erotyczna, stworzona w celu promowania fallusa i obszarów przyległych. Dwie osoby w grupie faktycznie sprawdziły starą odmianę i stwierdziły, że jest ona nieco niewygodna. Dzięki Tenuto Mini MysteryVibe faktycznie rozwiązało niektóre z tych problemów i uczyniło zabawkę lepszą.

Nowa odmiana ma znacznie mniejsze rozmiary (stąd „Mini” –RRB-) i działa jak pierścień fallusa z dodatkowymi dzwoneczkami i gwizdkami. Okręca się wokół podstawy fallusa i ma trzy silniki drgające – dwa po bokach i jeden na górze. Korpus jest półsztywny, a jednocześnie wystarczająco elastyczny, aby wygodnie dopasować się do wyprostowanego fallusa, Eric Ravenscraft, twierdzi, że najlepiej nadaje się do użytku solo lub do penetracji seks, podczas którego może się zrelaksować (i potrząsnąć) pomiędzy tobą a partnerem. Możesz kontrolować to z aplikacji, więc nie musisz zawracać sobie głowy próbą wsunięcia ręki między ciebie a partnera, aby się przebrać szybkość lub siłę.

Przyjazny szklany wibrator

Szklane Dildo Kindred Black Violet Lady

Kindred Black’ Katalog seksualno-wellness jest pełen eleganckich rzeczy, takich jak Fioletowa Księżna tutaj, jednak ta należy do moich ulubionych. Szklane zabawki erotyczne mają długie tło. oni” są bezpieczne i nieprzepuszczalne, dlatego też” są bardzo łatwe do utrzymania w czystości, a ponadto’ są o wiele trwalsze, niż można się spodziewać. Gładkie ciało wymaga odpowiedniego nawilżenia, co zapewnia gładkie i zmysłowe doznania, niezależnie od tego, czy ponownie sam lub z towarzyszem. Nie jest jednak rozkloszowana, więc jest… Podanie doodbytnicze nie jest wolne od ryzyka. Jeszcze jedną miłą cechą szklanych zabawek erotycznych jest to, że mogą stanowić elegancką dekorację, gdy są… nie jest używany. Dyskretny i stylowy

Pożądaj atmosfery Vesper

Zabawki erotyczne często umieszcza się w szafach, szufladach i miejscach z niespodziankami, aby chronić je przed wzrokiem szpiegów. Zachowaj to w tajemnicy, chroń to; Gandalf zrozumiał, o czym mówi. Ta zabawka to jednak coś innego. To’ To punkt, który zakładasz, a nie ukrywasz – jak Gwiazda Wieczorna. Vesper firmy Crave to smukły, skuteczny model, który niesie ze sobą podwójną odpowiedzialność jako wyrazisty medalion z wyrazistym akcentem.

Nawet jeśli założysz’ nie nosić go na zewnątrz, to to niesamowicie wykwalifikowana mała atmosfera. Ma po prostu dwa ustawienia wibracji (stabilny i pulsacyjny), jednak jak na taki drobiazg jest niesamowicie skuteczny, a do tego cichy szmer. Spiczasty kształt sprawia, że ​​jest to doskonała opcja dla ukierunkowanego podniecenia, a także’ jest na tyle skuteczny, że’ poczujesz jego wibracje głęboko w swoim ciele. Don’ nie wkładaj go jednak do swojego ciała. Vesper jest zabawką wyłącznie do użytku zewnętrznego. To’ jest mocny i bardzo dyskretny, modny i subtelny. Jednak co najważniejsze, to’ to funkcjonalny dodatek dla każdego’ kolekcja.

Kieszonkowy i przystępny

Elastyczny klimat Dame Pom

Po prostu spójrz na tę małą rzecz! To jest jest uroczy i przyjemny. Pom to jeden z moich ulubionych produktów od Dame. Jest to kieszonkowy, wodoodporny wibrator z pięcioma wzorami wibracji, pięcioma ustawieniami siły i miękkim, gąbczastym korpusem, który dopasowuje się do szerokiej gamy obszarów erogennych. Wibracje rozchodzą się po całej zabawce, jednakże ponownie skoncentrowany na końcówce. Dzięki temu zyskujesz ukierunkowaną i szerszą ekscytację w jednej zabawce. Poznaj intensywność, tryby rezonansu, a nawet sam sposób dotykania ciała (lub ciała innej osoby) może być świetną zabawą.

Pom’ Intuicyjny, ergonomiczny kształt ułatwia korzystanie z niego nawet w najgorętszych chwilach. Konstrukcja przycisku jest prosta. Możesz łatwo wyczuć, który przełącznik jest który, bez patrzenia (ogromny plus), dzięki czemu możesz szybko zmieniać ustawienia i mocne strony.