Inicio Jak grać w Pokemon GO na PC i o czym pamiętać

Jak grać w Pokemon GO na PC i o czym pamiętać

Wykonując te kroki, użytkownicy będą mogli grać w Pokémon Go na swoim komputerze i cieszyć się wszystkimi funkcjami gry. Jeśli jesteś entuzjastą Pokémon Go, ale nie masz dostępu do urządzenia mobilnego, możesz zastanawiać się, czy możesz grać w Pokémon Go na komputerze PC. Chociaż gra jest przeznaczona przede wszystkim na urządzenia mobilne, dostępne są pewne opcje umożliwiające grę na komputerze. Emulator Androida umożliwia uruchamianie aplikacji na Androida na komputerze.

Musisz zainstalować BlueStacks z oficjalnej strony internetowej. Krótko mówiąc, musisz zachować ostrożność podczas korzystania z metod opisanych poniżej, ponieważ Pokémon Go może zablokować Twoje konto. Dlatego często się przemieszczaj, upewnij się, że masz konto zapasowe, na którym grasz na komputerze, i od czasu do czasu mieszaj grę na telefonie i komputerze.

  • Inną opcją jest użycie programu emulującego Pokémon Go o nazwie Pokémon Go Plus.
  • Przeszukaj sklep Google Play Store w poszukiwaniu gry Pokemon Go i pobierz ją do emulatora.
  • Gracze mogą znaleźć Pokemona, eksplorując swoje otoczenie.
  • Kliknij dwukrotnie plik APK, aby rozpocząć proces instalacji.
  • Przy włączonym GPS i włączonym ekranie, procesorze graficznym i włączonym aparacie bateria bardzo szybko się wyczerpuje.

Wybór zespołu to często osobista decyzja gracza i nie wpływa znacząco na mechanikę samej gry. W zależności od tego, do którego zespołu dołączysz, zmieni się kolor Twojego awatara na mapie oraz Gymów, które Twój zespół kontroluje. Wybierz wpis i naciśnij przycisk «Zapisz», aby dodać lokalizację do ulubionych. Teraz znajdź pomarańczowy przycisk «Graj», znajdujący się w prawym dolnym rogu, aby włączyć fałszywą lokalizację. Musisz mieć jednak Pokemon Go zainstalowane na telefonie, a do tego aktywne konto.

Pokémon Gyms

Dzięki częstemu powtarzaniu tej czynności możemy dodatkowo zdobyć rzadkiego stworka – Smeargle’a. W przypadku rozwijania stworków, kluczowe pozostają dwa składniki – Stardust oraz https://tradercalculator.site/miedzynarodowe-wiadomosci-aktualizacji-czlowieka/ Candy. Warto dowiedzieć się, w jaki sposób możesz je zdobyć. Jeśli jesteś już nieco bardziej zaawansowanym poszukiwaczem, warto poznać typy Pokemonów, ich silne i słabe strony.

Zostanie wyświetlony podręcznik z instrukcjami obsługi okna. Tutaj, gdy wymagane jest ponowne uruchomienie BlueStacks, aby zastosować te zmiany, możesz nacisnąć Tak lub użyć Zrestartuj wtyczkę Android. Znajdź kółko zębate, które można znaleźć w prawym górnym rogu BlueStacks. Jeśli masz problemy podczas gry w Pokémon Go na PC, nie martw się, tutaj przedstawimy kilka typowych rozwiązań, które mogą pomóc Ci je rozwiązać. Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest posiadanie karty graficznej kompatybilnej z DirectX 11 lub nowszym. Pozwala to na renderowanie wysokiej jakości i bardziej realistyczne wrażenia wizualne.

Zainstaluj Lucky Patcher i Fake GPS

Kiedy przytrzymasz palec na Pokéballu, środkowy okrąg na stworku zacznie się zmniejszać, po czym znowu wróci do pierwotnej wielkości. Im mniejszy pierścień podczas rzutu, tym większy bonus do zdobytych punktów XP. Ryzyko zmniejsza szansę na powodzenie, jednak nagrody są warte prób. Do 2020 roku trenerzy mogli toczyć walkę tylko lokalnie lub za pomocą systemu znajomych. Dzięki Battle League możliwe jest zmierzenie się z zawodnikami z całego świata.

Jak grać w Among Us za darmo na PC

Za pomocą Pokémon Go Plus możesz łapać Pokémony, kręcić PokéStopami i wykonywać inne czynności w grze. Pamiętaj, że aby skorzystać z tej opcji, musisz mieć aktywne konto Pokémon Go i Pokémon Go Plus. Korzystając z emulatora, możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami Pokemon Go na większym ekranie i z lepszym https://forexdemo.info/jack-bernstein-jest-biografia-przedsiebiorcy/ sterowaniem. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z emulatorów do grania w Pokemon Go może być sprzeczne z warunkami korzystania z gry i istnieje ryzyko, że zostaniesz zbanowany. Przede wszystkim musimy się wyposażyć w program Bluestacks, który służy do uruchamiania aplikacji z Androida na komputerze.

Recenzje – Gry Planszowe

W związku z tym, zawsze iOS, Android lub użytkownik systemu operacyjnego Windows jest zajęty znajdowaniem sposobów na uruchomienie gry w ich wersji systemu operacyjnego. Ostatecznie decyzja o zagraniu w Pokémon Go na PC będzie zależała od indywidualnych preferencji i okoliczności każdego gracza. Może to potrwać kilka minut pierwszy raz co się zaczyna. Po otwarciu pojawi się interfejs podobny do prawdziwego urządzenia z Androidem. Znajdź niezawodny emulator Androida i pobierz go z jego oficjalnej strony internetowej lub z zaufanej strony.

Niektóre z najpopularniejszych emulatorów to Android Studio, BlueStacks i Genymotion. Jedną z aplikacji, dzięki której prześlesz obraz z telefonu na PC, jest ApowerMirror, które pobierzesz, korzystając z tego odnośnika. Pokemon Go to gra mobilna, zaprojektowana wyłącznie z myślą o urządzeniach przenośnych. Głównymi założeniami produkcji jest przekonanie do wyjścia z domu, spacerowania i zawierania znajomości z pozostałymi trenerami. Jednym z najpopularniejszych emulatorów Androida do grania w Pokemon Go na PC jest BlueStacks. Ponadto Pokemon Go stworzyło silne poczucie wspólnoty wśród swoich graczy.

Decyzja nie ma większego znaczenia, to w zasadzie tylko kwestia kolorystyki. Jako członek danej drużyny będziesz mógł bronić Aren własnej frakcji, wystawiając do walki swoje stworki. Dzięki nim możesz rozpocząć hodowanie i ostatecznie wykluć własnego Pokemona. Dla ułatwienia można wyłączyć tryb AR (rozszerzonej rzeczywistości), co pozwoli na łatwiejsze i nieco bardziej wygodne złapanie celu.

Pojawi się nowe okno wyboru pliku APK do zainstalowania. Wskaż plik APK z aplikacją Kingroot i potwierdź wybranie. Aplikacja Kingroot po chwili zostanie zainstalowana https://dowjonesrisk.com/market-update-september-27-yields-evergrande-oil/ w Bluestacks i znajdziesz jej ikonę na ekranie głównym lub w zakładce „All apps”. Jeśli Gym jest pusty i nie należy do żadnej drużyny, gracz może go przejąć.

Pobierz i zainstaluj emulator Androida na swoim komputerze. Niektóre popularne emulatory obejmują NoxPlayer, BlueStacks y LDPlayer. Te emulatory umożliwiają uruchamianie aplikacji na Androida na komputerze. Aby pobrać i zainstalować BlueStacks, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową, kliknąć przycisk “Pobierz” i postępować zgodnie z instrukcjami instalacji. Po zalogowaniu się i skonfigurowaniu gry możesz zacząć grać w Pokemon Go na swoim komputerze!